Про НАС

Pinacrown Consulting – компанія з ведення податкового та бухгалтерського обліку.

Пропонуємо широкий спектр послуг приватним та юридичним особам: від реєстрації компанії, ведення бухгалтерського та податкового обліків до підготовки та подання звітності до податкової служби HMRC.

Ми розташовані в Лондоні, район Canary Wharf.

Досвідчені фахівці з бухгалтерського та  податкового обліку

Компанією Pinacrown Consulting керує Наталія Підлубна Фауш. Вона “дипломований податковий радник” (CTA), член “Асоціації фахівців з податкового обліку” (ATT) та “Привілейованого Інституту Оподаткування” (CIOT), та член палати Податкового Факультету (Tax Faculty) при Інституті Сертифікованих Бухгалтерів (ICAEW).

Працює бухгалтером та консультантом з податкового обліку у Великій Британії з 2004 року. Здобула ступінь Магістра в галузі внутрішнього аудиту та менеджменту університету City University Business School та ступінь Бакалавра в Міжнародному бізнесі університету Huron.

Наша бухгалтерська компанія працює для Вас

Ми зробимо все, щоб відповідати рівню Ваших вимог та очікувань. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, постійне інформування про стан справ та змін в законодавстві дозволять Вам належним чином оцінити корисність такого ділового партнерства

Ми робимо Ваше життя простішим 

Ви керуєте підприємством чи збираєтеся відкрити нову справу? Ми позбавимо Вас турбот щодо ведення складного бухгалтерського обліку та допоможемо з повсякденними адміністративними справами. 

Pinacrown Consulting подбає про подання звітів у режимі on-line, що стає невід’ємною вимогою податкової служби HMRC. У Вас з’явиться час та можливості для того, щоб зосередитись на пошуках рішень щодо розвитку бізнесу.

Усі податкові та бухгалтерські послуги, які необхідні Вам та Вашому бізнесу

Зв’язатися з нами